16 kanálový IP rekordér umožňuje provoz monitorovacích systémů založených na 16 IP kamerách s rozlišením až 8 MP. Zařízení dokáže nahraný obraz uložit na SATA disk s kapacitou až 8TB. Rekordér nevyžaduje instalaci dalších pluginů. Správa se provádí přes webový prohlížeč.

ZOBRAZIT VÍCE  
48 kanálový IP rekordér v serverové verzi umožňuje provoz monitorovacích systémů založených na 48 IP kamerách s rozlišením až 8 MP. Zařízení umí uložit nahraný obraz na 2,5 a 3,5 palcové SATA disky. Rekordér nevyžaduje instalaci dalších pluginů. Správa se provádí přes webový prohlížeč. Součástí rekordéru jsou dva napájecí zdroje, sada kolejniček pro montáž do skříně.

ZOBRAZIT VÍCE  
Aplikace Multi NasCam je určena ke správě zařízení NasCam NVR. Systém je zdarma a funguje pouze s videorekordéry NasCam NVR. Multi Nascam umožňuje pohodlný dohled nad libovolným počtem videorekordérů NasCam.

ZOBRAZIT VÍCE  

HD/4K support

HTTPS / Linux System

24 Hours Support

H.264/H.265

Autodiscover Camera

Privacy control


Network Video Recorder

NASCAM NVR je profesionální NVR rekordér s rozšiřitelnou pamětí a inteligentním systémem správy. Umožňuje připojit libovolný počet IP kamer. Celý systém je instalován na značkových zařízeních výrobců DELL a HP, což zaručuje jeho správný chod. NASCAM je spravován z webového prohlížeče, nevyžaduje instalaci plug-inu. Celý systém je velmi intuitivní, podpořený monitorovacím systémem pro kamery hlásící jejich poruchu. NASCAM je evropská společnost, která zaručuje, že vaše data jsou v bezpečí! Všechny asistenční systémy jsou umístěny v EVROPSKÉ UNII.

Blog Image

Správa záznamů

Panel je navržen tak, aby vám umožnil snadno prohlížet, ukládat a popisovat nahrávky. Lidé, kteří mají kontakt s rekordéry třetích stran, ocení její jednoduchost a integritu

Blog Image

Správa systému

Systém umožňuje měnit nastavení kamery, přidávat další uživatele s oprávněními, kontrolovat a upozorňovat na problémy.

Blog Image

LIVE

Systém umožňuje Živé zobrazení kamer. Uživatelé mohou pohodlně přepnout ze sledování živého náhledu na plné ovládání obrazu na vybraných místech.

NASCAM NVR DEMO PANEL

login: demo@nascam.pl
password: demonascam


NASCAM LIVE

KAMERA na vašem webu!

WWW

224 EUR/MIESIĄC
  • 1 kamery

Na svůj web vložíte HTML kód. Stream funguje u každého ve vašem prohlížeči.

Máte k dispozici připojení 100Mb / s

ŽÁDNÉ skryté náklady!

Skončíte, kdykoli budete chtít!

Technologičtí partneři

NasCam

NASCAM
Pikartská 1260/72
Ostrava - Radvanice, 71600
Česká republika

ARCOMP Adam Rosik
ul. Księdza Jana Ficka 3
41-500 Chorzów
Poland

KONTAKT

Zašlete prosím všechny požadavky na e-mailovou adresu
info@nascam.cz